wtorek, 27 maja 2014

Wprasowanki zaczynamy :)

Witamy,
Dziś pojawiły się w naszym sklepie pierwsze, długo oczekiwane wprasowanki. Poślizg związany z wprowadzeniem nowości wiązał się z poszukiwaniami dostawcy, który oferuje pełną paletę barw Flock(a) i Flex(a).

Proponujemy dwa rodzaje wprasowenek które różnią się wyglądem i właściwościami.

POLI-FLOCK PREMIUM
Materiał na bazie włókien celulozy, tzw.meszek, do wgrzewania na tkaniny. Poli-Flock jest idealnym materiałem do wykonywania oryginalnych aplikacji reklamowych na T-shirtach, bluzach, odzieży roboczej i sportowej, plecakach, torbach.


POLI-FLEX PREMIUM
Matowa, gładka folia poliuretanowa połączona z aktywowanym termicznie klejem, przeznaczona do wgrzewania na tkaninach. Poli-Flex jest idealnym materiałem do wykonywania oryginalnych aplikacji na T-shirtach, bluzach, odzieży roboczej i sportowej, plecakach, torbach, flagach. Aksamitne wykończenie sprawia, że wykonane z Poli-Flexa aplikacje mają żywe kolory i są miłe w dotyku, a przy tym nie odbijają światła. Materiał Poli-flex Premium jest przyjazny dla środowiska, nie zawiera PCV, plastyfikatorów oraz metali ciężkich. Zgodność z Oeko-Tex Standard 100 class I.
Dodatkowo w ofercie posiadamy biały FLEX Odblaskowy zgodny z normami Unijnymi. 


Przykłady zastosowań


Wprasowanka Szerokość geograficzna Twojego miasta FLOCKFLEX Sklep tworzymy przede wszystkim z myślą o Was i dla Was. Każdy komentarz pod postem z sugestią w jakim stylu wprasowanki powinny znaleźć się w sklepie jako pierwsze, będzie dla nas bardzo pomocy. 

Pozdrawiamy,
Zespół "Nie tylko na..."

2 komentarze:

  1. Bardzo chętnie kupiłabym napisy vintage jako wprasowanki :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Który? W środę może być w ofercie sklepu :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...