piątek, 30 listopada 2012

Nietypowe realizacje....


Na jutro mateolodzy zapowiadają drugi w tym sezonie łagodny powiew zimy, rano czeka nas za oknem biały puch, stąd też nie ma na co czekać i jeszcze dziś prezentujemy kuchnię w jesiennym klimacie.
efekt w południe / efekt pod wieczór
Zamieszczonego na szybie wzoru naklejki nie ma jeszcze w regularnej sprzedaży w naszym sklepie, ale już wkrótce się to zmieni. W styczniu planujemy poszerzyć ofertę o naklejki na szyby wykonane z folii dekoracyjnych. Pokażemy Wam, że efekt szkła piaskowanego, który najczęściej oglądamy na witrynach aptek i w przychodniach medycznych idealnie pasuje do wszystkich wnętrz.

Wracając, do naszej jesiennej kuchni, naklejka na szybie zastąpiła firankę oraz poziome żaluzje, dzięki czemu uzyskano dodatkową przestrzeń, zachowując zbliżoną ilość wpadającego z zewnątrz światła. 

W projektowaniu wzorów naklejek, jedyną barierą jest nasza i Wasza wyobraźnia. Na indywidualne zamówienia wykonujemy naklejki z dowolnymi motywami, w dowolnych kształtach, kolorach i z odpowiednio dobranych gatunków folii.

Wszystkie wzory naklejek prezentowane  w naszym  sklepie również jesteśmy w stanie wykonać w dowolnych wymiarach.
 
Przypominamy o trwającej w  sklepie promocji dla czytelników bloga. Do 9 grudnia 2012r.  każdy kto dokona zamówienia w sklepie http://www.nietylkona.pl i wpiszę w kodach rabatowych: CANDYUCIENKIEJ otrzyma 10% rabatu na zamówione naklejki.

Pozdrawiamy,
Zespół "Nie tylko na..."

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...